Posted on Leave a comment

Wpływ Elite BPC-157 na gojenie ran

title

Wpływ Elite BPC-157 na gojenie ran

Jak zbawienne jest BPC-157 wiemy już od dawna. Obecnie wszystkie badania dotyczące BPC-157 wykazały konsekwentnie pozytywne i szybkie efekty gojenia dla różnych rodzajów urazów, zarówno przewlekłych i ogólnoustrojowych, jak i urazów tkanek miękkich. Z powodu ograniczonego dopływu krwi samoistne gojenie się ścięgien i więzadeł jest z natury ograniczone, ze względu słabego dopływu krwi do tych tkanek. Słabe ukrwienie spowalnia tempo, w jakim fibroblasty i inne gojące się komórki mogą dotrzeć do obszaru urazu i ostatecznie ogranicza ogólny poziom naprawy. Jedno z badań oceny skuteczności terapeutycznej BPC 157, w szczególności wpływu BPC 157 na gojenie po przecięciu ścięgna Achilles (Staresinic et.al 2003) Wykazało że , podanie BPC 157 znacznie poprawiło wyniki leczenia ze względu zwiększenia gęstości fibroblastów w przypadku uszkodzenia ścięgien, wiązadeł i kości.

Efekt gojenia ran BPC-157 związany z ochroną śródbłonka odnotowano w głębokich oparzeniach skóry oraz uszkodzonych mięśniach, ścięgnach , więzadłach kości oraz nerwach.

BPC-157 silnie poprawia gojenie się mięśni i nerwów po przecięciu nerwu bez zespolenia lub z zespoleniem. W konsekwencji oznacza to, że może być również odpowiedni do poprawy układu nerwowo-mięśniowego przy niepełnosprawności połączeń i błędnego przekazywania sygnałów z nerwu do mięśni.

Może Ci się również spodobać

Wpływ Elite BPC-157 na gojenie ran

Efekt gojenia ran BPC-157 związany z ochroną śródbłonka odnotowano w głębokich oparzeniach skóry oraz uszkodzonych mięśniach, ścięgnach oraz nerwach.

Rodzaje związków peptydowych

Wiele produktów do pielęgnacji skóry wykorzystuje peptydy do anty-agingu.  Ale czym są peptydy?  I czy faktycznie sprawiają, że wyglądasz młodziej?

Wpływ BPC-157 na sen

Zastosowanie ELITE  BPC-157 wspomaga powrót do naturalnej homeostazy naszego układu, w skutek czego regulacja snu jest możliwa znacznie szybciej.

Kwas gamma-aminomasłowy (GABA) jest głównym neuroprzekaźnikiem hamującym w ośrodkowym układzie nerwowym, gdzie jest szeroko rozpowszechniony. W okresie dorosłym GABA przejmuje funkcję hamującą w układzie nerwowym i moduluje funkcję innych narządów i układów, w tym układu hormonalnego i układu odpornościowego. Zaburzenia funkcji GABA są odpowiedzialne za różne patologie, zarówno neurologiczne, jak i nieneurologiczne, i obejmują padaczkę, lęk, depresję, schizofrenię, zaburzenia endokrynologiczne i immunologiczne. Układ GABAnergiczny jest równoeż istotnym elementem w ogólnej architekturze snu.
ELITE BPC-157 działa na rzecz naturalnej homeostazy receptorów GABA oraz wzmacnia transmisję GABAergiczną. Może również pomóc w stanach lękowych, wzmacniając neuroprzekaźnictwo GABA. Po doustnym podaniu BPC-157  wpływa na mózg bezpośrednio przez oś mózgowo-jelitową.
W jednym z badań naukowcy doszli do wniosku, że zastosowanie BPC-157 może również pomóc w wycofaniu i tolerancji leków opartych na układzie GABAnergicnym, takich jak diazepam, dzięki czemu są bardziej skuteczne. Dodatkowo, jak wiemy po odstawieniu środków nasennych mogą wystąpić znaczne zaburzenia snu. Zastosowanie ELITE  BPC-157 wspomaga powrót do naturalnej homeostazy naszego układu, w skutek czego regulacja snu jest możliwa znacznie szybciej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.